Autoremont ja -hooldusDiagnostikaPidurite hooldus ja remontAkuhooldusTuledVäljalaskesüsteemi hooldusEriteenusedRehvid ja rattadAutoklaasidKliimaseadme hooldusLisasoojendi hooldusTehnoülevaatusel avastatud vigade kõrvaldamine ja korduvülevaatus
Bosch Car Service

Colosal OÜ

Menüü

Autoklaasid

Autoklaasid

Boschi autohooldustöökojad pakuvad kõigile automarkidele kõikehõlmavat eksperthooldust. Autoklaasid ei ole siin erandiks. Meie töökojas saate abi, kui autoklaas vajab näiteks kivitabamuse või sissemurdmise tõttu kiiret väljavahetamist.

Ärge lükake autoklaasi vahetust liiga pikalt edasi

Kivilöögist tekkinud väike kahjustus võib kiiresti laieneda suuremaks praoks. Kui auto esiklaasi on tabanud kivi, on soovitatav esiklaas võimalikult kiiresti korda teha.

Katkine esiklaas võib olla liikluses ohtlik

Mõelge sellele, et katkine esiklaas võib häirida liikluses orienteerumist ja muuta pimedas või halva ilmaga nähtavuse veelgi halvemaks. Katkise klaasi tõttu võidakse määrata ka korduvülevaatus.

Colosal OÜ - Bosch Car Service’i ketti kuuluv autoremonditöökoda

Meie autoremonditöökoda pakub kõikehõlmavat autoremondi- ja -hooldusteenust. Remondime nii elektrisüsteeme kui ka kliimasüsteeme.Teostame veermiku ja pidurite remonti.Pakume Boschi kvaliteediga garanteeritud autovaruosasid. See tähendab, et saate alati sama kvaliteedi mis margiesinduses ja kui Teie autol on uue auto garantii, siis see säilib.Meie juures saate abi mistahes autoremondi ja -hoolduse küsimuses nii bensiini-, diisel- kui ka elektrimootoriga autode korral, sõltumata auto margist.Tere tulemast Bosch Car Service'isse!