Autoremont ja -hooldusDiagnostikaPidurite hooldus ja remontAkuhooldusTuledVäljalaskesüsteemi hooldusEriteenusedRehvid ja rattadAutoklaasidKliimaseadme hooldusLisasoojendi hooldusTehnoülevaatusel avastatud vigade kõrvaldamine ja korduvülevaatus
Bosch Car Service

Colosal OÜ

Menüü

Lisasoojendi hooldus

Lisasoojendi hooldus

Külmal talvehommikul on mugav siseneda juba sooja autosse. Eelsoojendatud mootori korral sisaldab auto heitgaas esimeste sõidukilomeetrite ajal ka 80 protsenti vähem süsinikoksiidi ja süsivesinikke. Muudeks eelisteks on mootori väiksem kulumine ja suurem kütusesääst.

Kui Teie autol on kütusesoojendi või mõni muu lisasoojendi, aitame Teid selle hooldamisel. Meil on rohkesti kogemusi näiteks Eberspächeri ja Webasto soojendite hooldamisel nii bensiini- kui ka diiselmootoriga autode korral.

Colosal OÜ - Bosch Car Service’i ketti kuuluv autoremonditöökoda

Meie autoremonditöökoda pakub kõikehõlmavat autoremondi- ja -hooldusteenust. Remondime nii elektrisüsteeme kui ka kliimasüsteeme.Teostame veermiku ja pidurite remonti.Pakume Boschi kvaliteediga garanteeritud autovaruosasid. See tähendab, et saate alati sama kvaliteedi mis margiesinduses ja kui Teie autol on uue auto garantii, siis see säilib.Meie juures saate abi mistahes autoremondi ja -hoolduse küsimuses nii bensiini-, diisel- kui ka elektrimootoriga autode korral, sõltumata auto margist.Tere tulemast Bosch Car Service'isse!