Autoremont ja -hooldusDiagnostikaPidurite hooldus ja remontAkuhooldusTuledVäljalaskesüsteemi hooldusEriteenusedRehvid ja rattadAutoklaasidKliimaseadme hooldusLisasoojendi hooldusTehnoülevaatusel avastatud vigade kõrvaldamine ja korduvülevaatus
Bosch Car Service

Colosal OÜ

Menüü

Pidurite hooldus ja remont

Pidurite hooldus ja remont

Auto pidurid peavad olema töökindlad igas olukorras. Boschi autohooldustöökojad teostavad professionaalset piduriremonti ja -hooldust nii mehaanilistele kui ka hüdraulilistele pidurisüsteemidele ning vahetavad välja selliseid kuluvaid osi nagu piduriklotsid, pidurikettad ja pidurisadulad. Remondime ka ohutussüsteeme nagu ABS, ASR ja ASP. Meie juures hooldatud ja remonditud piduritele võite alati kindel olla.

Colosal OÜ - Bosch Car Service’i ketti kuuluv autoremonditöökoda

Meie autoremonditöökoda pakub kõikehõlmavat autoremondi- ja -hooldusteenust. Remondime nii elektrisüsteeme kui ka kliimasüsteeme.Teostame veermiku ja pidurite remonti.Pakume Boschi kvaliteediga garanteeritud autovaruosasid. See tähendab, et saate alati sama kvaliteedi mis margiesinduses ja kui Teie autol on uue auto garantii, siis see säilib.Meie juures saate abi mistahes autoremondi ja -hoolduse küsimuses nii bensiini-, diisel- kui ka elektrimootoriga autode korral, sõltumata auto margist.Tere tulemast Bosch Car Service'isse!