Autoremont ja -hooldusDiagnostikaPidurite hooldus ja remontAkuhooldusTuledVäljalaskesüsteemi hooldusEriteenusedRehvid ja rattadAutoklaasidKliimaseadme hooldusLisasoojendi hooldusTehnoülevaatusel avastatud vigade kõrvaldamine ja korduvülevaatus
Bosch Car Service

Colosal OÜ

Menüü

Tehnoülevaatusel avastatud vigade kõrvaldamine ja korduvülevaatus

Tehnoülevaatusel avastatud vigade kõrvaldamine ja korduvülevaatus

Kõrvaldame ülevaatusel avastatud vead

Kas Te ei saanud tehnoülevaatuselt läbi? Seda muret on lihtne lahendada. Teil piisab lihtsalt ülevaatusprotokolli kaasavõtmisest meie töökotta ja ülejäänu korraldame juba meie ise. Kõrvaldame ülevaatuse käigus leitud puudusedja teostame soovi korral korduvülevaatuse ülevaatuspunktis*. Teile tähendab see nii ajalist kui ka rahalist kokkuhoidu, sest pole vaja uuesti ülevaatuspunkti sõita.

Ülevaatusel avastatud vigade kõrvaldamise ja korduvülevaatuse sooritatuks lugemise eelduseks on auto remontimine meie töökojas. Seega, juhul kui autoomanik on ise oma autot remontinud või lasknud seda teha kusagil mujal, ei ole volitatud autoremonditöökojal õigust korduvülevaatust läbituks lugeda.

Eelülevaatus

Kui soovite vältida asjatut muretsemist enne autoga tehnoülevaatusele minekut, saame Teid aidata eelülevaatusega. Eelülevaatusel saame ennetada ja avastada võimalikke puudusi ja niiviisi vabastada Teid korduvülevaatusega kaasnevast vaevast ja lisakuludest.

Colosal OÜ - Bosch Car Service’i ketti kuuluv autoremonditöökoda

Meie autoremonditöökoda pakub kõikehõlmavat autoremondi- ja -hooldusteenust. Remondime nii elektrisüsteeme kui ka kliimasüsteeme.Teostame veermiku ja pidurite remonti.Pakume Boschi kvaliteediga garanteeritud autovaruosasid. See tähendab, et saate alati sama kvaliteedi mis margiesinduses ja kui Teie autol on uue auto garantii, siis see säilib.Meie juures saate abi mistahes autoremondi ja -hoolduse küsimuses nii bensiini-, diisel- kui ka elektrimootoriga autode korral, sõltumata auto margist.Tere tulemast Bosch Car Service'isse!