Autoremont ja -hooldusDiagnostikaPidurite hooldus ja remontAkuhooldusTuledVäljalaskesüsteemi hooldusEriteenusedRehvid ja rattadAutoklaasidKliimaseadme hooldusLisasoojendi hooldusTehnoülevaatusel avastatud vigade kõrvaldamine ja korduvülevaatus
Bosch Car Service

Colosal OÜ

Menüü

Tuled

Tuled

Kui head on Teie auto tuled? Õigesti reguleeritud esituled suurendavad pimedal ajal sõites liiklusohutust. See kehtib eelkõige põhjamaades, kus on palju pikki pimedaid õhtuid ja öid. Sageli on põhjust olla tähelepanelik ka teele sattuvate metsloomade suhtes.

Meie töökojas saate abi tulede reguleerimise ja hoolduse osas. Soovitame enne sügisese ja talvise pimeduse saabumist broneerida aja esitulede kontrollimiseks. See on vajalik ohutuse tagamiseks. Tasub ka meeles pidada, et valesti reguleeritud tuled võivad Teile tähendada sõiduki korduvülevaatust.

Colosal OÜ - Bosch Car Service’i ketti kuuluv autoremonditöökoda

Meie autoremonditöökoda pakub kõikehõlmavat autoremondi- ja -hooldusteenust. Remondime nii elektrisüsteeme kui ka kliimasüsteeme.Teostame veermiku ja pidurite remonti.Pakume Boschi kvaliteediga garanteeritud autovaruosasid. See tähendab, et saate alati sama kvaliteedi mis margiesinduses ja kui Teie autol on uue auto garantii, siis see säilib.Meie juures saate abi mistahes autoremondi ja -hoolduse küsimuses nii bensiini-, diisel- kui ka elektrimootoriga autode korral, sõltumata auto margist.Tere tulemast Bosch Car Service'isse!