Autoremont ja -hooldusDiagnostikaPidurite hooldus ja remontAkuhooldusTuledVäljalaskesüsteemi hooldusEriteenusedRehvid ja rattadAutoklaasidKliimaseadme hooldusLisasoojendi hooldusTehnoülevaatusel avastatud vigade kõrvaldamine ja korduvülevaatus
Bosch Car Service

Colosal OÜ

Menüü

Autode varuosad

Autode varuosad

Autode varuosad Boschi garanteeritud kvaliteediga

Bosch on leiutanud Teie autost peaaegu poole. Suur osa Teie värskelt tehasest tulnud autos kasutatavast tehnikast on pärit Boschi tootearendusüksustest. Bosch Car Service'i partnerina kasutame ainult Boschi kvaliteedigarantiiga varuosi. See tähendab, et saate alati sama kvaliteedi mis margiesinduses.Lisaks pakume mootoriõli,jahutusvedelikke,filtreid,erinevaid varuosi ka veoautodele,bussidele.
 
Telefon:+3723851058; +37256677655
 
e-mail: tanel@vok-vts.ee

 

Colosal OÜ - Bosch Car Service’i ketti kuuluv autoremonditöökoda

Meie autoremonditöökoda pakub kõikehõlmavat autoremondi- ja -hooldusteenust. Remondime nii elektrisüsteeme kui ka kliimasüsteeme.Teostame veermiku ja pidurite remonti.Pakume Boschi kvaliteediga garanteeritud autovaruosasid. See tähendab, et saate alati sama kvaliteedi mis margiesinduses ja kui Teie autol on uue auto garantii, siis see säilib.Meie juures saate abi mistahes autoremondi ja -hoolduse küsimuses nii bensiini-, diisel- kui ka elektrimootoriga autode korral, sõltumata auto margist.Tere tulemast Bosch Car Service'isse!