Autoremont ja -hooldusDiagnostikaPidurite hooldus ja remontAkuhooldusTuledVäljalaskesüsteemi hooldusEriteenusedRehvid ja rattadAutoklaasidKliimaseadme hooldusLisasoojendi hooldusTehnoülevaatusel avastatud vigade kõrvaldamine ja korduvülevaatus
Bosch Car Service

Colosal OÜ

Menüü

Bosch Car Service’i partner

Bosch Car Service’i partner

Bosch Car Service on maailma suurim sõltumatute autoremonditöökodade kett, kuhu kuulub üle 15 000 autoremonditöökoja kogu maailmas.

Bosch teeb keti ettevõtete kvaliteedi kontrollimiseks koostööd sõltumatute kvaliteedi tagamise ettevõtetega. Kontroll hõlmab nende töökodade kõiki tegevusvaldkondi ja see on usaldusväärseks kvaliteedigarantiiks Bosch Car Service'i autoremonditöökodade klientidele.

Bosch Car Service'i töökojaketti kuuluva autoremonditöökojana rakendame oma tegevuses Boschi kui maailma suurima autovaruosade ja autotööstuse süsteemide tootja tehnoloogiat ja oskusteavet. Tänu sellele saame pakkuda laias valikus hooldus- ja kontrollimisteenuseid, auto mehaaniliste sõlmede remonti ja elektroonikasüsteemide diagnostikat nii bensiini- kui ka diiselmootoritega autodele.

Colosal OÜ - Bosch Car Service’i ketti kuuluv autoremonditöökoda

Meie autoremonditöökoda pakub kõikehõlmavat autoremondi- ja -hooldusteenust. Remondime nii elektrisüsteeme kui ka kliimasüsteeme.Teostame veermiku ja pidurite remonti.Pakume Boschi kvaliteediga garanteeritud autovaruosasid. See tähendab, et saate alati sama kvaliteedi mis margiesinduses ja kui Teie autol on uue auto garantii, siis see säilib.Meie juures saate abi mistahes autoremondi ja -hoolduse küsimuses nii bensiini-, diisel- kui ka elektrimootoriga autode korral, sõltumata auto margist.Tere tulemast Bosch Car Service'isse!