Colosal OÜ
service diagnosisservice brake-serviceservice battery-serviceservice lightsservice extra-servicesservice tire-serviceservice ac-serviceservice additional-heating

Autoremonditöökoda

featured image

Õige autoremonditöökoda igat marki autodele

Meie hästivarustatud autoremonditöökojas aadressil Paide, Tööstuse 36, tehakse autoremondi- ja hooldustöid igat marki autodele. Kasutame Boschi ja muude tootjate tippkvaliteediga originaalvaruosi. Meie aastatepikkune kogemus selles valdkonnas on garantiiks, et hoolitseme Teie auto eest parimal viisil.

Maailma parimad diagnostikaseadmed

Bosch Car Service’i partnerina kasutame Teie auto diagnostikaks maailma parimaid testimisseadmeid. Testimiseks kasutame alati Boschi moodsat tehnikat, olenemata sellest, kas tegemist on aku või diiselmootori toitesüsteemi analüüsiga või muu testiga.
Siit saate lisateavet Boschi testimisseadmete kohta.

Autoremont või -hooldus – meilt saab abi!

Oskame remontida enamikku Teie auto süsteeme, olenemata sellest, kas autol on bensiini- või diiselmootor. Kas vajate tavalist autohooldust? Kas autol on kerekahjustus või on kivi löönud mõra esiklaasi? Võite auto rahulikult meie juurde jätta – me lahendame kõik need probleemid. Remondime ka autode kliimaseadmeid ning vahetame rehve ja rattaid.

Ärge oodake nende probleemidega liiga kaua, vaid broneerige autohoolduse aeg

Helistage meile numbril +3723851810 või täitke meie broneerimisvorm – broneerime Teie jaoks aja!


Colosal OÜ –

Meie autoremonditöökoda pakub kõikehõlmavat autoremondi- ja -hooldusteenust. Remondime nii elektrisüsteeme kui ka kliimasüsteeme.Teostame veermiku ja pidurite remonti.Pakume Boschi kvaliteediga garanteeritud autovaruosasid. See tähendab, et saate alati sama kvaliteedi mis margiesinduses ja kui Teie autol on uue auto garantii, siis see säilib.Meie juures saate abi mistahes autoremondi ja -hoolduse küsimuses nii bensiini-, diisel- kui ka elektrimootoriga autode korral, sõltumata auto margist.Tere tulemast Bosch Car Service’isse!