Colosal OÜ

Akuhooldus

featured image

Uuematel automudelitel on järjest rohkem elektroonilisi komponente ja auto elektritarbimine on seetõttu suurem. See omakorda suurendab autoaku laitmatu seisukorra tähtsust. Eriti oluline on see külmadel talvehommikutel.

Boschi autohooldustöökojas saab akut hooldada, laadida ja kontrollida selle seisukorda. Enamik autoakude tootjatest annavad akule kaheaastase garantii. Tavaliselt võib eeldada, et aku kasutuskestus on umbes 4-5 aastat. Aku regulaarse hooldamise korral peavad akud siiski kauem vastu.


Colosal OÜ –

Meie autoremonditöökoda pakub kõikehõlmavat autoremondi- ja -hooldusteenust. Remondime nii elektrisüsteeme kui ka kliimasüsteeme.Teostame veermiku ja pidurite remonti.Pakume Boschi kvaliteediga garanteeritud autovaruosasid. See tähendab, et saate alati sama kvaliteedi mis margiesinduses ja kui Teie autol on uue auto garantii, siis see säilib.Meie juures saate abi mistahes autoremondi ja -hoolduse küsimuses nii bensiini-, diisel- kui ka elektrimootoriga autode korral, sõltumata auto margist.Tere tulemast Bosch Car Service’isse!