Colosal OÜ

Tehnoülevaatusele eelnev kontroll

featured image

Kõrvaldame ülevaatusel avastatud vead

Kas Te ei saanud tehnoülevaatuselt läbi? Seda muret on lihtne lahendada. Teil piisab lihtsalt ülevaatusprotokolli kaasavõtmisest meie töökotta ja ülejäänu korraldame juba meie ise. Kõrvaldame ülevaatuse käigus leitud puudused ja teostame soovi korral korduvülevaatuse ülevaatuspunktis.

Ülevaatusel avastatud vigade kõrvaldamise ja korduvülevaatuse teostamise eelduseks on auto remontimine meie töökojas. Seega, juhul kui autoomanik on ise oma autot remontinud või lasknud seda teha kusagil mujal, ei ole autoremonditöökojal õigust korduvülevaatust teostada ülevaatuspunktis.

Eelülevaatus

Kui soovite vältida asjatut muretsemist enne autoga tehnoülevaatusele minekut, saame Teid aidata eelülevaatusega. Eelülevaatusel saame ennetada ja avastada võimalikke puudusi ja niiviisi vabastada Teid korduvülevaatusega kaasnevast vaevast ja lisakuludest.


Colosal OÜ –

Meie autoremonditöökoda pakub kõikehõlmavat autoremondi- ja -hooldusteenust. Remondime nii elektrisüsteeme kui ka kliimasüsteeme.Teostame veermiku ja pidurite remonti.Pakume Boschi kvaliteediga garanteeritud autovaruosasid. See tähendab, et saate alati sama kvaliteedi mis margiesinduses ja kui Teie autol on uue auto garantii, siis see säilib.Meie juures saate abi mistahes autoremondi ja -hoolduse küsimuses nii bensiini-, diisel- kui ka elektrimootoriga autode korral, sõltumata auto margist.Tere tulemast Bosch Car Service’isse!