Colosal OÜ

Autohooldus ja -remont

featured image

Moodsad autod vajavad moodsaid hooldustöökodasid. Bosch Car Service’i partnerina pakume kõikehõlmavat autohooldus- ja -remonditeenust.

Autode hooldus ja kontrollimine

Meilt saate alati kvaliteetset hooldusteenust ja soodsa hinnaga Boschi varuosi olenemata sellest, kas Teie auto sõidab bensiini, diislikütuse või elektriga. Teadliku autoomanikuna teate loomulikult, et auto regulaarne hooldamine pikendab selle kasutuskestust ja minimeerib omamisega kaasnevad mured. Heaks rusikareegliks on auto kontrollimine enne talve- ja suvehooaja algust või enne puhkuseaegseid pikemaid sõite. Pakume ka kohandatud autohooldust vastavalt hooldusraamatule või elektroonse andmebaasi kohaselt kehtivale hooldusvälbale.

Mehaanilise osa remonditööd

Ehkki tänapäeva autod on kõrgtehnoloogilised, on nendes palju mehaanilisi komponente, mis aastate jooksul kuluvad. Pakume atraktiivseid pakette remondiks või näiteks väljalaskesüsteemi, amortisaatorite, servosüsteemi ja rattalaagrite vahetamiseks. Vajaduse korral remondime või vahetame ka mootori mehaanilisi komponente, nagu näiteks jahutussüsteemi ja sisselaskesüsteemi osasid ning nukkvõlli- ja hammasrihma komplekte.

Bensiini- ja diiselmootoriga autode hooldus

Bosch on maailma juhtiv moodsa kütuse sissepritsetehnoloogia tarnija. Tänu sellele saame Teile pakkuda asjatundlikke nõuandeid ja tippkvaliteediga hooldust nii diisel- kui ka bensiinimootoriga autodele. Remondime bensiini ja diislikütuse sissepritsesüsteeme, süütesüsteeme, sisse- ja väljalaskesüsteeme ning kontrollime heitgaasi koostist ja saasteainete emissiooni.


Colosal OÜ –

Meie autoremonditöökoda pakub kõikehõlmavat autoremondi- ja -hooldusteenust. Remondime nii elektrisüsteeme kui ka kliimasüsteeme.Teostame veermiku ja pidurite remonti.Pakume Boschi kvaliteediga garanteeritud autovaruosasid. See tähendab, et saate alati sama kvaliteedi mis margiesinduses ja kui Teie autol on uue auto garantii, siis see säilib.Meie juures saate abi mistahes autoremondi ja -hoolduse küsimuses nii bensiini-, diisel- kui ka elektrimootoriga autode korral, sõltumata auto margist.Tere tulemast Bosch Car Service’isse!