Colosal OÜ

Diagnostika

featured image

Millises seiskorras on Teie auto? Suure osa Teie autos kasutatavast tehnikast ja elektroonikast on Bosch ise välja töötanud. Seetõttu julgeme väita, et oleme autodiagnostika ala tõelised profid.

Autoelektroonika diagnostika

Boschi autohooldustöökojad pakuvad auto elektri- ja elektroonikasüsteemide kiiret veaotsingu- ja diagnostikateenust. Meie käsutuses on Boschi uusim testimistehnoloogia. Meie töökojas saate abi isegi näiteks auto akulaadimissüsteemi, käivitus- ja süütesüsteemi, tulede ja CAN-siini diagnostikas.

Bensiini- ja diiselmootorite diagnostika

Kas Teie auto mootor töötab optimaalselt, õigesti ja maksimaalse jõudlusega? Laitmatult funktsioneeriv mootor on olulisim tegur auto ühtlase käigu ja väikese kütusekulu tagamisel. Meie eksperdid diagnoosivad Teie auto süütesüsteemi, bensiini või diislikütuse sissepritsesüsteemi, sisse- ja väljalaskesüsteemi ning kontrollivad heitgaasi koostist ja saasteainete emissiooni.


Colosal OÜ –

Meie autoremonditöökoda pakub kõikehõlmavat autoremondi- ja -hooldusteenust. Remondime nii elektrisüsteeme kui ka kliimasüsteeme.Teostame veermiku ja pidurite remonti.Pakume Boschi kvaliteediga garanteeritud autovaruosasid. See tähendab, et saate alati sama kvaliteedi mis margiesinduses ja kui Teie autol on uue auto garantii, siis see säilib.Meie juures saate abi mistahes autoremondi ja -hoolduse küsimuses nii bensiini-, diisel- kui ka elektrimootoriga autode korral, sõltumata auto margist.Tere tulemast Bosch Car Service’isse!