Colosal OÜ

Kliimaseadme hooldus

featured image

Millal lasite oma auto kliimaseadet viimati hooldada või kontrollida? Auto kliimaseadme regulaarse kontrollimise abil tagate auto suurema töökindluse ja väldite suuremaid remonte, mis maksavad rohkem ja võtavad rohkem aega.

Kliimaseade ei hoolitse mitte ainult mugava temperatuuri eest autosalongis. Kliimaseade filtreerib ka sissepuhutavat välisõhku, nii et Te ei pea sisse hingama väljalaskegaase ega muid heitgaase. On oht, et kliimaseade töötab halvasti, ilma et Te seda ise märkaksite. Teie ise ja Teie kaassõitjad hingavad sel juhul sisse heitgaase ja välisõhus sisalduvaid muid saasteaineid, mis võivad kahjustada tervist. Seetõttu on väga oluline ka salongifiltri vahetamine regulaarsete ajavahemike järel. Vananenud filtritesse kogunev mustus on külmal aastaajal bakterite ja hallitusseente jaoks ideaalne kasvulava. Filtrit tuleb vahetada kord aastas, iga 15 000 km läbisõidu järel või vastavalt autotootja soovitustele.

Täielikult töökorras kliimaseade säästab ka keskkonda, sest takistab jahutusvedeliku lekkimist. Lekke korral ei piisa kliimaseadmesse jahutusvedeliku lisamisest. Teeme Teie auto kliimaseadmele survekatse ja rikkeotsingu ning selgitame välja süsteemi remondivajaduse.


Colosal OÜ –

Meie autoremonditöökoda pakub kõikehõlmavat autoremondi- ja -hooldusteenust. Remondime nii elektrisüsteeme kui ka kliimasüsteeme.Teostame veermiku ja pidurite remonti.Pakume Boschi kvaliteediga garanteeritud autovaruosasid. See tähendab, et saate alati sama kvaliteedi mis margiesinduses ja kui Teie autol on uue auto garantii, siis see säilib.Meie juures saate abi mistahes autoremondi ja -hoolduse küsimuses nii bensiini-, diisel- kui ka elektrimootoriga autode korral, sõltumata auto margist.Tere tulemast Bosch Car Service’isse!