Colosal OÜ

Rehvid ja rattad

featured image

Vahetame meelsasti Teie auto rehve ja rattaid

Paljude remonditöökodade jaoks on rehvivahetus ebameeldiv tegevus. Seda peetakse sageli aeganõudvaks ja kannatust proovile panevaks. Vahetame Teie auto rehvid kiiresti, turvaliselt ja mugavalt, sel ajal kui Teie ise võite kohvitassi ääres ennast lõdvaks lasta. Kasutame maailma parimaid Boschi rehvipaigaldusseadmeid, mis tagavad kõrge kvaliteedi ja maksimaalse

Rataste tasakaalustamine ja reguleerimine

Rehvivahetuse ajal saame kontrollida ja reguleerida ka rattaid ja nende tasakaalustust. Tänu nendele kontrolltoimingutele on tagatud turvaline ja stabiilne sõiduelamus.

Hoidke oma rehve meie rehvihotellis

Kui soovite pääseda raskete rehvide tõstmisest ja samas säästa väärtuslikku ruumi kodus garaažis, jätke need meie rehvihotelli. Rehve meie rehvihoidlast välja võttes märkate, et need on täiesti puhtad ja näevad meeldivalt värsked välja.

Mida ütleb seadus talverehvide kohta?

Kui Te just ei vali kasutamiseks naastudeta rehve, siis tuleb rehve aastas vahetada kaks korda. 1. detsembrist kuni 31. märtsini PEAVAD autol olema talverehvid. Talviste tee- ja ilmastikuolude korral tohib naastrehvidega sõita 1. oktoobrist kuni 30. aprillini.

Kas vajate uusi rehve?

Siit saate lisateavet meie rehvivaliku kohta.


Colosal OÜ –

Meie autoremonditöökoda pakub kõikehõlmavat autoremondi- ja -hooldusteenust. Remondime nii elektrisüsteeme kui ka kliimasüsteeme.Teostame veermiku ja pidurite remonti.Pakume Boschi kvaliteediga garanteeritud autovaruosasid. See tähendab, et saate alati sama kvaliteedi mis margiesinduses ja kui Teie autol on uue auto garantii, siis see säilib.Meie juures saate abi mistahes autoremondi ja -hoolduse küsimuses nii bensiini-, diisel- kui ka elektrimootoriga autode korral, sõltumata auto margist.Tere tulemast Bosch Car Service’isse!