Colosal OÜ

väljalaskesuesteemi hooldus

featured image

Kas Teie auto väljalaskesüsteem vajab väljavahetamist või kontrollimist? Boschi autohooldustöökojas saab lasta hooldada kõigi automarkide mistahes tüüpi väljalaskesüsteeme. Kasutame eranditult kõrgeima kvaliteediga originaalvaruosi. Saate abi ka katalüsaatorite, hapnikujäägi mõõtesüsteemi ja diislikütuse kübemefiltritega seotud probleemide lahendamisel.

Uus väljalaskesüsteem tasub ennast sageli ära juba üksnes tänu sellele, et mootor töötab tõhusamalt ja kütusesääst on suurem. Teine oluline aspekt on keskkonnamõju vähenemine. Kui kahtlustate väljalaskesüsteemi leket, ei ole soovitatav autoga ilma seda kontrollimata ja remontimata enam pikalt sõita. Heitgaas sisaldab tervisele ohtlikku süsinikmonooksiidi, mis võib sattuda auto salongi.

Küsige meie soodsate pakettpakkumiste kohta, mis hõlmavad nii väljalaskesüsteemi kui ka töökulusid.


Colosal OÜ –

Meie autoremonditöökoda pakub kõikehõlmavat autoremondi- ja -hooldusteenust. Remondime nii elektrisüsteeme kui ka kliimasüsteeme.Teostame veermiku ja pidurite remonti.Pakume Boschi kvaliteediga garanteeritud autovaruosasid. See tähendab, et saate alati sama kvaliteedi mis margiesinduses ja kui Teie autol on uue auto garantii, siis see säilib.Meie juures saate abi mistahes autoremondi ja -hoolduse küsimuses nii bensiini-, diisel- kui ka elektrimootoriga autode korral, sõltumata auto margist.Tere tulemast Bosch Car Service’isse!