Colosal OÜ

Rehvid

featured image

Ostke uued rehvid meilt!

Ei ole üle pakutud, kui väita, et Teie auto rehvide omadused on elulise tähtsusega. Paari kulunud suverehvidega võib pidurdusteekond pikeneda näiteks kuni 70%. Rehvide valik on sama tähtis ka ohutuse seisukohast. Rehvid on olulised ka auto salongis tajutava mürataseme ja sõidumugavuse seisukohast. Meie kauplusest leiate juhtivate kvaliteettootjate uusi suverehve, naastrehve ja lamellrehve, mis täidavad kõik ohutusele, müratasemele ja tehnilistele näitajatele kehtestatud nõuded. Teeme koostööd selliste tootjatega nagu Michelin ja Continental. Meie müüjad oskavad anda Teile nõu just Teie autole sobivate ja õigete mõõtmetega rehvide valimiseks. Helista:+37256907845; +37256677655

Millal on õige aeg uute rehvide ostmiseks?

Suverehvide turvisemustri jääksügavuse miinimumnõue on 1,6 mm. Talverehvide ohutusnõude täitmiseks peab mustri jääksügavus olema vähemalt 3 mm. Rehvide kummisegu kõvenemise tõttu halvenevad aja jooksul ka rehvide omadused. Omaduste halvenemise kiirus sõltub ka rehvide hoiu- ja ladustamistingimustest. Tavaliselt soovitame, ilma kulumist ja läbisõitu arvestamata, mitte kasutada suverehve, mis on vanemad kui kaheksa aastat, ja talverehve, mis on vanemad kui neli aastat. Rehvi küljel on neljanumbriline nn DOT-kood, mis näitab, millisel nädalal või aastal rehv on valmistatud. Kui kahtlete, kas Teie auto rehvid vastavad ikka nõuetele, võite tulla seda meie töökotta kontrollima.


Colosal OÜ –

Meie autoremonditöökoda pakub kõikehõlmavat autoremondi- ja -hooldusteenust. Remondime nii elektrisüsteeme kui ka kliimasüsteeme.Teostame veermiku ja pidurite remonti.Pakume Boschi kvaliteediga garanteeritud autovaruosasid. See tähendab, et saate alati sama kvaliteedi mis margiesinduses ja kui Teie autol on uue auto garantii, siis see säilib.Meie juures saate abi mistahes autoremondi ja -hoolduse küsimuses nii bensiini-, diisel- kui ka elektrimootoriga autode korral, sõltumata auto margist.Tere tulemast Bosch Car Service’isse!